Brand: HP
Category: All-In-One
Code: AIOHP00009-W11P
SKU: B6RQ9EA#B1R
Warranty: 1 year
You need to be logged in to use our B2B webshop. Login »
Thank you!
| Type | All-In-One |
| Display | 68,5 cm (27,0") |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | Intel i5 |
| Processor description | Intel Core i5-1334U 1.3GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Optical drive | Without |
| Condition | NEW - regular program |
A stylish and powerful computer for everyday use.
The HP 27-CR0068NY is a modern all-in-one PC that combines performance, aesthetics, and durability. Designed for home office, study, or entertainment, it offers everything you need for productive work and relaxation.
Intel Core i5-1334U 1.3GHz processor (up to 4.60GHz, 12MB cache)
Display 68.5 cm (27") FHD (1920 x 1080), 300 nits, anti-glare
Memory 16GB , 512GB PCIe NVMe drive
Integrated Intel Iris Xe Graphics
Windows 11 Pro operating system
Features:
Interfaces:
Dimensions: 61.25 x 18.62 x 44.09 cm
Weight: 6.42 kg
color: silver