Brand: MSI
Category: All-In-One
Code: V1-AIOMSI00026-2
SKU: 936-AF8321-018
Warranty: 3 years
You need to be logged in to use our B2B webshop. Login »
Thank you!
| Type | All-In-One |
| Display | 68,5 cm (27,0") |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | Intel Core i5 |
| Processor description | Intel Core i5-14400 2.5GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Pro |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | Intel Graphics |
| Optical drive | Without |
| Condition | NEW - regular program |
The MSI PRO AP272P 14M computer is an ideal choice for business environments where, in addition to system performance, design elegance is also key. You will be impressed by its wonderful Full HD IPS display with anti-glare protection and a 100 Hz refresh rate.
For additional desktop expansion, you can connect two additional monitors via HDMI 2.1 and DisplayPort 1.4 outputs.

The comfort doesn't end there, as the computer also allows you to adjust the height and tilt to best suit your sitting position.

If you want even more flexibility, you can easily remove the computer from the included stand and use an additional wall mount (VESA 75 x 75 mm, not included).
A built-in Full HD IR webcam and microphone take care of video calls.
You can connect to the internet via a wired LAN connection or via a WiFi 6E interface.
Warranty: 3 years
Warranty: 3 years