Brand: DELL
Category: Notebooks
Code: V2-DI-1535-0594
Warranty: 1 year
You need to be logged in to use our B2B webshop. Login »
Thank you!
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | AMD Ryzen 3 |
| Processor description | AMD RYZEN 3 3250U 2.6 GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 10 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | DE keyboard + SLO/HR engravement |
| Condition | NEW - regular program |
Processor AMD Ryzen 3 3250U 2.6GHz (up to 3.5GHz, 4MB L3 cache)
39.6 cm (15.6 ") FHD LED screen (1920x1080), 220nits, non-glare
16GB memory, 512GB SSD
Integrated graphics AMD Radeon Graphics
Windows 10 Home operating system
Details:
Interfaces:
Battery: 3-cell, Li-Ion 42WHr
Dimensions: 364 x 19 x 249 mm
Weight: 1.8 kg