Brand: HP
Category: Desktop computers
Code: V1-3-LC16A-AR-W10P
Warranty: 1 year
You need to be logged in to use our B2B webshop. Login »
Thank you!
| Processor | Intel i5 |
| Processor description | Intel i5-8400 2.80 GHz |
| RAM | 12GB |
| SSD capacity | 256GB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 10 Professional |
| Graphic description | AMD Radeon MX 550 2GB |
| Optical drive | DVD+/-RW |
| Keyboard | US keyboard |
| Condition | Certified Refurbished |
2.8GHz Intel Core i5-8400 processor (up to 4.0GHz, 9MB cache)
12GB memory, 256GB SSD , DVD-RW drive
AMD Radeon RX 550 2048MB graphics card
Windows 10 Pro
Details:
Interfaces:
front:
behind:
Power supply: 310W
Dimensions: 49 x 25 x 41 cm
Weight: 5.14 kg