Brand: HP
Category: Desktop computers
Code: Z5-L96A-BA-PR1
Warranty: 1 year
You need to be logged in to use our B2B webshop. Login »
Thank you!
| Type | Desktop |
| Processor | Intel Pentium |
| Processor description | Intel Pentium J4205 1.50 GHz |
| RAM | 4GB |
| SSD capacity | 128GB SSD |
| SSD | Yes |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | Intel HD Graphics |
| Optical drive | DVD+/-RW |
| Condition | Certified Refurbished |
Intel Pentium J4205 1.50 GHz processor (up to 2.60 GHz, 2MB cache)
4GB memory, 128GB SSD, DVD-RW
Intel HD Graphics integrated graphics card
Windows 10 Pro
Details:
Interfaces:
Front:
Behind:
Dimensions: 307 x 274 x 100 mm
Weight: 4.40 kg