Brand: ACER
Category: Outlet
Code: NX.HG-8A.01-R
Warranty: 1 year
You need to be logged in to use our B2B webshop. Login »
Thank you!
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | AMD Ryzen 3 |
| Processor description | AMD Ryzen 3 3200U 2.6 GHz |
| RAM | 4GB |
| SSD capacity | 128GB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 10 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | AMD Radeon Vega 3 Graphics |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Condition | NEW - regular program |
ITEM WITH COSMETIC DEFECT
Injury description:
AMD Ryzen 3 3200U 2.6GHz processor (up to 3.5GHz, 4MB L3 cache)
39.6 cm (15.6 ") IPS FHD screen (1920 X 1080), ComfyView, non-glare
4GB memory, 128GB SSD
Graphics card integrated Radeon Vega 3
Windows 10 Home operating system
Details:
Interfaces:
Battery: 3-cell, 4200 mAh, Li-Ion
Dimensions: 363.40 x 247.50 x 17.95 mm
Weight: 1.9 kg