Brand: ASUS
Category: Notebooks
Code: V1-NB15AS00164-1
Warranty: 1 year
You need to be logged in to use our B2B webshop. Login »
Thank you!
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | AMD Ryzen 7 |
| Processor description | AMD RYZEN 7-7730U 2.00 GHz |
| RAM | 16GB |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | AMD Radeon Graphics |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Condition | NEW - regular program |
AMD Ryzen 7 7730U 2 GHz processor (up to 4.5GHz, 16MB L3 cache)
Display 39.6 cm (15.6") FHD IPS (1920x1080), anti-glare
16GB memory, 512GB M.2 2280 PCIe 3.0x4 SSD
Integrated graphics AMD Radeon Graphics
The Windows 11 Home operating system is installed.
In more detail:
Interfaces:
Battery: 3-cell, 42Wh, Li-Ion
Dimensions: 35.97(W) x 23.25(D) x 1.99 ~ 1.99 (H) cm
Weight: 1.7 kg