Brand: ASUS
Category: Notebooks
Code: 90NB0TM4-M03090
Warranty: 1 year
You need to be logged in to use our B2B webshop. Login »
Thank you!
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | AMD Ryzen 5 |
| Processor description | AMD RYZEN 5-5500U 2.10 GHz |
| RAM | 8GB |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| SSD | Yes |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | SLO/HR keyboard |
| Condition | Certified Refurbished |
Processor AMD Ryzen 5 5500U 2.1GHz (up to 4.0GHz, L3 cache 8MB)
Screen 35.6 cm ( 14.0" ) IPS FHD 1920x1080 , non-glare, 250nits
Memory 8GB, 512GB M.2 NVMe PCIe 3.0 SSD disk
Integrated graphics card AMD Radeon Graphics
Windows 10 Home operating system
More details:
Interfaces:
Battery: 3-cell, 50Wh, Li-Ion
Dimensions: 32.40 x 21.30 x 1.59 ~ 1.59 cm
Weight: 1.40 kg