Brand: ASUS
Category: Notebooks
Code: 90NB0RD4-M00850
Warranty: 1 year
You need to be logged in to use our B2B webshop. Login »
Thank you!
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | Intel i5 |
| Processor description | Intel i5-1035G1 1GHz |
| RAM | 8GB |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| SSD | Yes |
| Touchscreen | No |
| Graphics | NVIDIA GeForce |
| Graphic description | NVIDIA GeForce MX 350 2GB |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | BG keyboard |
| Condition | Certified Refurbished |