Brand: ASUS
Category: Notebooks
Code: V1-90NB0QE1-M02550-W10H
Warranty: 2 years
You need to be logged in to use our B2B webshop. Login »
Thank you!
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | Intel i5 |
| Processor description | Intel i5-1035G1 1GHz |
| RAM | 8GB |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| SSD | Yes |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | Intel UHD Graphics |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | SLO/HR keyboard |
| Condition | NEW - regular program |