Brand: DELL
Category: Notebooks
Code: INS-349065-SA-PR
Warranty: 1 year
You need to be logged in to use our B2B webshop. Login »
Thank you!
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | Intel i5 |
| Processor description | Intel i5-8265U 1.60 GHz |
| RAM | 8GB |
| SSD | Yes |
| Touchscreen | No |
| Graphic description | AMD Radeon 520 2GB |
| Optical drive | DVD+/-RW |
| Keyboard | US keyboard |
| Condition | Certified Refurbished |