Brand: DELL
Category: Notebooks
Code: NB15DE00046
Warranty: 1 year
You need to be logged in to use our B2B webshop. Login »
Thank you!
| Display | 39,6 cm (15,6") |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | Intel Core 3 |
| Processor description | Intel Core 3-100U 1.2GHz |
| RAM | 8GB |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | FreeDOS |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | Intel UHD Graphics |
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Condition | NEW - regular program |
DAMAGED PACKAGING!
Processor: Intel Core 3 100U 1.2 GHz (up to 4.7 GHz)
Display: 39.6 cm (15.6"), FHD (1920 X 1080) WVA
Memory 8 GB, 512 GB SSD
Graphics card: integrated Intel UDH Graphics
Without operating system
In more detail:
Interfaces:
Battery: 3-cell, 41 WHr
Dimensions: 17-19 x 359 x 236 mm
Weight: 1.9 kg