Brand: HP
Category: Outlet
Code: 40-F6U-AB-PR-R
Warranty: 1 year
You need to be logged in to use our B2B webshop. Login »
Thank you!
| Fingerprint reader | Yes |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | Intel i3 |
| Processor description | Intel i3-1115G4 3.0GHz |
| RAM | 8GB |
| SSD capacity | 512GB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 10 Home S |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | Intel UHD Graphics |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | US keyboard + SLO/HR engraving |
| Condition | NEW - regular program |
ITEM WITH COSMETIC DEFECT
Description of injury:
Processor Intel Core i3-1115G4 3.00GHz (up to 4.10GHz, cache 6MB)
Screen 39.6 cm (15.6") FHD IPS (1920x1080), 250nits, non-glare
Memory 8GB, 512GB SSD disk
Integrated Intel UHD Graphics
Windows 10 Home S operating system
More details:
Interfaces:
Battery: 3-cell, 41Whr, Li-ion
Dimensions: 35.85 x 24.2 x 1.99 cm
Weight: 1.75 kg