Brand: HP
Code: V2-NB14HP00022-W11P
Warranty: 1 year
You need to be logged in to use our B2B webshop. Login »
Thank you!
| Osvetljena tipkovnica | Da |
| Vrsta naprave | poslovni prenosniki |
| Diagonala zaslona | 14,0" (35,6 cm) |
| Ločljivost zaslona | 1920 X 1080 |
| Procesor | Intel i5 |
| Opis procesorja | Intel i5-1335U 1.3GHz |
| RAM | 16GB |
| Kapaciteta diska | 1TB SSD |
| SSD | Da |
| Operacijski sistem | Windows 11 Pro |
| Zaslon na dotik | Ne |
| Grafika | NVIDIA GeForce |
| Opis grafike | NVIDIA GeForce RTX 2050 |
| Optična enota | Brez |
| Tipkovnica | US tipkovnica + SLO gravura |
| Blagovna znamka | HP |
| Zaloga | Na zalogi |
| Stanje | NOVO |
The HP ProBook 440 G10 is designed for professionals seeking performance and reliability. Powered by the latest 13th Generation Intel® Core™ processor and equipped with robust security features, this sleek and durable laptop is built for work and productivity on the go.
With its powerful performance, sleek design, and eco-conscious construction, the HP ProBook 440 G10 is ideal for professionals who need reliable computing on the go.