Brand: HP
Category: All-In-One
Code: V1-2H-J42A-BL
Warranty: 1 year
You need to be logged in to use our B2B webshop. Login »
Thank you!
| Display | 60,9 cm (24,0") |
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | Intel i5 |
| Processor description | Intel i5-7400T 2.40 GHz |
| RAM | 12GB |
| SSD capacity | 256GB SSD |
| SSD | Yes |
| Touchscreen | Yes |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | Intel HD Graphics |
| Optical drive | DVD+/-RW |
| Keyboard | US keyboard |
| Condition | Certified Refurbished |