Brand: HP
Category: Desktop computers
Code: N0-X16A-B5
Warranty: 1 year
You need to be logged in to use our B2B webshop. Login »
Thank you!
| Type | Desktop |
| Processor | Intel i7 |
| Processor description | Intel i7-5820K 3.30 GHz |
| RAM | 12GB |
| SSD | No |
| Graphics | NVIDIA GeForce |
| Graphic description | NVIDIA GeForce GT 730 4GB |
| Keyboard | US keyboard |
| Condition | Certified Refurbished |