Brand: HP
Category: Desktop computers
Code: K5H17A-BL-W10P
Warranty: 1 year
You need to be logged in to use our B2B webshop. Login »
Thank you!
| Type | Desktop |
| Processor | Intel i5 |
| Processor description | Intel i5-4590 3.30 GHz |
| RAM | 8GB |
| SSD | No |
| Operating system | Windows 10 PRO |
| Graphics | NVIDIA GeForce |
| Graphic description | NVIDIA GeForce GT710 2GB |
| Keyboard | US keyboard |
| Condition | Certified Refurbished |