Brand: HP
Category: Desktop computers
Code: V2-Z5-M30A-BA
Warranty: 1 year
You need to be logged in to use our B2B webshop. Login »
Thank you!
| Type | Desktop |
| Processor | Intel i3 |
| Processor description | Intel i3-7100 3.90 GHz |
| RAM | 8GB |
| SSD capacity | 256GB SSD |
| SSD | Yes |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | Intel HD Graphics |
| Optical drive | DVD+/-RW |
| Condition | Certified Refurbished |