Brand: HP
Category: Outlet
Code: L9-V12UC-BA-R
Warranty: 3 years
You need to be logged in to use our B2B webshop. Login »
Thank you!
| Resolution | 1920 X 1080 |
| Processor | Intel i7 |
| Processor description | Intel i7-4600U 2.10 GHz |
| RAM | 8GB |
| SSD capacity | 256GB SSD |
| SSD | Yes |
| Operating system | Windows 10 Professional |
| Touchscreen | No |
| Graphics | AMD FirePro |
| Graphic description | AMD FirePro M4100 1GB |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | US keyboard |
| Condition | NEW - regular program |