Brand: LENOVO
Category: Notebooks
Code: V1-80-TJ00-LR
Warranty: 2 years
You need to be logged in to use our B2B webshop. Login »
Thank you!
| Processor | AMD A6 |
| Processor description | AMD A6-7310 2.0 GHz |
| RAM | 4GB |
| SSD capacity | 128GB SSD |
| SSD | Yes |
| Touchscreen | No |
| Graphics | Integrated |
| Graphic description | AMD Radeon R4 graphics |
| Optical drive | Without |
| Keyboard | US keyboard |
| Condition | NEW - regular program |